به گزارش سایت اخبار مسکن

با در نظر داشتن این موضوع که تقریبا نزدیک به 4 سال می باشد که در امر رکود و سکون در معاملات مسکن و خرید و فروش مسکن به سر می بریم کاهش تعداد معاملات موجود در بازار مسکن سبب تاثیرگذاری آن در سایر صنایع وابسته به این صنعت و به خصوص این بازار شده است.

به هر میزان که تلاش شود آینده بازار مسکن به شکلی امیدوارکننده تر و روشن تر پیش برود در نتیجه تعداد معاملات موجود در این بازار بیشتر شده و ساخت و ساز هم به طبع آن با تعداد بیشتری صورت می گیرد و خانه ها و واحدهای مسکونی خالی نوساز نیز فروش بیشتری خواهند داشت و بازار ساختمان سازی دوباره از سر گرفته می شود.

برای بهتر شدن آینده بازار مسکن تلاش هایی در زمینه های مختلف صورت گرفت تا بودجه های کافی برای خرید خانه برای متقاضیان ایجاد شود و افرادی که برای خرید خانه و آپارتمان با کمبود بودجه و یا در هر صورت با مشکلات مالی مواجه می باشند بتوانند با دریافت وام این کمبود بودجه را جبران نمایند.

همان طور که می دانید بسیاری از خریداران خانه و متقاضیان خرید خانه به دلیل بالا بودن سود وام ها و تسهیلاتی که از طرف بانک مسکن پرداخت می شود از تقاضا برای دریافت این وام ها صرفنظر می کنند و همین امر سبب می شود که تعداد متقاضیان دریافت وام برای خرید مسکن کم شود.

کلمات کلیدی: خریداران خانه، بانک مسکن، متقاضیان دریافت وام، خرید مسکن، خانه های خالی، خانه های نوساز، ساختمان سازی، آینده بازار مسکن، ساخت و ساز، معاملات بازار مسکن، خرید و فروش مسکن، رکود معاملات مسکن

ارسال پاسخ