از آنجایی که می دانیم نیاوران یکی از مناطق شمالی شهر تهران دارای آب و هوایی مناسب برای سکونت بوده و دارای امکانات مناسبی می باشد از این جهت این منطقه طرفداران خاص خود را برای معامله ملک از جمله خرید آپارتمان دارا بوده و امکانات خانه جهت خرید بر قیمت نهایی فروش آن موثر می باشد.

به هر میزانی که خانه و یا آپارتمانی لوکس و مجلل باشد قیمت خرید آن بالاتر می رود و با افزایش امکانات افزیش قیمت در هر متر مربع برای خرید آپارتمان یک امر طبیعی قلمداد می شود.

در منطقه نیاوران آپارتمان لوکس با متراژ تقریبی 250 متر مربع با امکاناتی نظیر پارکینگ و انباری قیمتی در حدود 6،250،000،000 تومان به فروش می رسد که البته با در نظر گرفتن نوع معماری و آرشیتکت داخلی این قیمت متفاوت در نظر گرفته می شود و سن بنا در مورد قیمت آپارتمان بسیار مهم می باشد.

به هر ترتیب عوامل متعددی بر تعیین قیمت خانه و آپارتمان در محله های گوناگون موثر می باشند که می توان از بین آنها آپارتمان هایی را برای خرید انتخاب کرد که مناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای خرید باشد.

در این منطقه می توان آپارتمان هایی با متراژ پایین به عنوان مثال 70 متری با امکانات مناسب را با قیمتی برابر با 580،000،000 تومان نیز خریداری نمود و در واقع امکانات مناسب و مجلل برای هر خانه ای بر قیمت نهایی آن موثر می باشد.

کلمات کلیدی: قیمت خانه و اپارتمان، امکانات مناسب خانه، سن بنا، قیمت آپارتمان، نوع معماری، خرید آپارتمان، آپارتمان لوکس، خانه لوکس، معامله ملک، امکانات خرید، قیمت نهایی خانه، آپارتمان متراژ پایین

ارسال پاسخ